Milano, çfarë entuziazmi për Kaka (FOTO LAJM)

Ricardo Kaka vazhdon të çmendë tifozët e Milan. Pas mbërritjes nga Real Madrid në Milano dhe pas ndeshjes së tij të parë kundër Chiasso, ish Topi i Artë është takuar me tifozët kuqezinj edhe në dyqanin e Adidas në rrugën Buenos Aires të metropolit italian.

Kjo ka ndodhur me rastin e eventit ku janë prezantuar këpucët me emrat e fëmijëve të Kaka: Luca dhe Isabella. /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2013, ora 10:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori