"Miss i përjetshëm", ndjekësit të mahnitur nga format e Hygerta Sakos (FOTO LAJM)

Ish- "Miss Albania 1995" si dhe moderatorja sportive, Hygerta Sako shfaqet në formë shumë të mirë tek fotot e fundit qe ka publikuar nga plazhi në Instagram.

Ndjekësit kan shprehur komplimentat për moderatoren e një prej tyre e quan "Miss i përjetshëm".

Koment ky i cili është pëlqyer edhe nga Hygerta duke i kthyer dashuri komentueses./albeu.com.

Shtuar më 06/07/2020, ora 11:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori