Momenti ku Busquets e dërgoi Iscon për të ngrënë "hot dog" (FOTO LAJM)

Barcelona është duke fituar me rezultatin 2-0 kundër Real Madridit në "Camp Nou".

Golat për katalanasit i ka shënuar Philippe Coutinho dhe Luis Suarez.

Në një moment Busquets mashtroi shumë bukur Iscon me lëvizje fantastike, sa edhe mediat në Twitter i kanë dhënë një përshkrim: "Momenti ku Busquets e dërgoi Iscon për të ngrënë hot dog". /albeu.com/
Shtuar më 28/10/2018, ora 17:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori