Morata dhe Alice nxjerrin tatuazhet, mesazhi në to është tepër kuptimplotë (FOTO LAJM)

Sulmuesi i Chelsea, Alvaro Morata dhe bashkëshortja e tij, bjonda simpatike, Alice kanë shpërndarë disa foto të veçanta për fansat.

Ata tregojnë tatuzhet e tyre me mesazhe romantike në krahë, ku shkruhet: "E vetmja gjë në botë, e vetmja arsye", shkruan Albeu.com.

Duket se është një mesazh që sulmuesi e ka marrë nga kënga e Jovanottit "A te".

Përvec këtyre sulmuesi spanjoll ka prej kohësh një tatuazh me fytyrën e Alice. /albeu.com/

Shtuar më 06/12/2018, ora 14:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori