Moto GP, prezantohet Ducati i ri (FOTO LAJM)

Pëlqej
Abonohuni për lajmet sportive me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Është prezantuar në Mynih Ducati i ri. Motorri i famshëm italian, që trembi Hondan dhe Yamahan në testet e Malajzisë dhe Australisë, ka publikuar produktin e ri.

Pilotii Ducatit, italiani Dovizioso, është shprehur i lumtur dhe i kënaqur me motorrin e ri duke u shprehur shkurtimisht: "I surprizuar nga shpejtësia e madhe". /albeu.com/
Shtuar më 11/03/2014, ora 11:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori