Mourinho futet në fushë për të rrëzuar një lojtarin (VIDEO-FOTO)
Trajneri i Chelseat Jose Mourinho bëri një gjest tejet qesharak gjatë sfidës miqësore mes skuadrës së Anglisë të përzgjedhur nga Sam Allardyce dhe skuadrës nga pjesa e tjetër e botës, të cilët e udhëhoqi vetë ai.

Mourinho ‘pushtoi’ fushën gjatë një aksioni të anglezëve, duke rrëzuar Olly Mursin.
Mourinho futet në fushë për ta rrëzuar një lojtarin

Shtuar më 09/06/2014, ora 17:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori