Mrekullohet UEFA: Ja fotot më pikante të tifozëve kuqezi (FOTO LAJM)

UEFA është habitur nga tifozëria e flaktë shqiptare në Lens.

“Kombëtarja Shqiptare e Futbollit mund të ketë humbur ndeshjen e saj të parë në EURO 2016, por tifozët e saj nuk ndaluan kurrë së mbështeturi skuadrën e tyre”, shkruan UEFA në rrjetin social Facebook.

Shfletoni galerinë për të parë fototpikante të mënyrës se si festuan dhe krijuan atmosferë në stadiumin francez tifozët shqiptarë./Albeu.com/
Shtuar më 11/06/2016, ora 19:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori