Muntari me Lamborghini "ushtarake", e ndalon Guardia di Finanza (FOTO LAJM)

Pëlqej
Mesfushori i Milanit, Sulley Muntari, është ndaluar nga Guardia Di Finanza në rrugën Palestro, në Milano. Një kontroll rutinë për të verifikuar vlerën dhe pronësinë e makinës dhe nëse ato përputheshin me të dhënat që zotëronte ganezi.

Futbollisti e ka pritur qetësisht kontrollin e Policisë Financiare dhe pasi u verifikua se gjithçka ishte në rregull vazhdoi rrugën drejt qëndrës së qytetit. /albeu.com/
Shtuar më 30/08/2014, ora 10:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori