Murinho nuk e lë dot Manchesterin, sepse kjo fanse plakë vret veten (FOTO LAJM)

Pak mund të pretendojnë të jenë aq të përkushtuar ndaj yjeve tanë si Viv Bodycote, 59 vjeçe, e cila ka një bollëk tatuazhesh të Jose Mourinhos në të gjithë trupin e saj.

"Unë rrallë shkoj në qytet dhe nuk kthehem pa një tatuazh të Joses në trupin tim, 20 kam dhe janë vetëm të atij, ai nuk është vetëm ai i veçantë, ai është i vetmi, "tha ajo për The Mirror." Unë do të vdisja në qoftë ai do të largohej dhe për Mourinhon do të tradhtoja." u shpreh e etura 59-vjeçare.

"Çmimi i tatuazheve të mia ka ndryshuar, Unë kam pasur disa copa të shkrimit të vogël bërë për rreth 60 paund, por më së fundi ajo ishte 250 paund. Të gjitha do të them se është me kosto 800 paund dhe të gjitha janë pë Josen " përfudoi e "çmendura". /albeu.com/
Shtuar më 05/07/2017, ora 14:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori