Myftinia e Elbasanit nderon kampionët e botës (FOTO LAJM)

Gjatë një takimi me moton "Takim kampionësh" të inicuar nga Myftinia e Elbasanit, është zhvilluar sot në këtë qytet, ceremonia e dorëzimit të Çertifikatës së Mirënjohjes për sportistët Daniel Godelli dhe Abdulla Backa, kampionët më të rinj të botës në peshëngritje dhe karate.

Në këtë aktivitet ishin të pranishëm edhe drejtues të pushtetit vendor, mes të cilëve edhe prefekti i Qarkut të Elbasanit, Arben Kamami si dhe Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Elez Gjozaj; Zv.presidenti Ilir Kulla si dhe Myftiu i Elbasanit, Agim Duka. /albeu.com/
Shtuar më 21/11/2014, ora 15:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori