Napoli, ja numrat e rinj mbi fanellë (FOTO LAJM)

Rafael - 1
Gjatë prezantimit të djeshëm në stadiumin "San Paolo", Napoli ka zyrtarizuar edhe numrat mbi fanellat e futbollistëve. Surpizojnë dy portierët e rinj: braziliani Rafael ka marrë numrin 1 duke i lënë numrin 12 Pepe Reina. Bomberi Higuain do të ketë në shpinë numrin 9, Callejon numrin 7, Mertens 14 dhe Raul Albiol 33.

Tek lojtarët e tjerë nuk ka ndryshime numrash. /albeu.com/

Ja të gjithë numrat:

1 Rafael, 3 Vitale, 5 Britos, 7 Callejon, 8 Dossena, 9 Higuain, 11 Maggio, 12 Reina, 14 Mertens, 15 Colombo, 16 Mesto, 17 Hamsik, 18 Zuniga, 19 Pandev, 20 Dzemaili, 21 Fernandez, 22 Radosevic, 23 Gargano, 24 Insigne, 27 Armero, 28 Cannavaro, 33 Albiol, 55 Gamberini, 82 Calaiò, 85 Behrami, 88 Inler.
Shtuar më 30/07/2013, ora 13:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori