Ekzekutohen dy persona në Vlorë
Ndarja e vazove, ja si do të jetë ndarja në 1/16 (FOTO LAJM)

Pëlqej
Sonte jemi në pritje të ekipeve të fundit që do t'u bashkohen të kualifikuarve.

Deri më tani kemi një ndarje e cila do të mbyllet mbrëmjen e sotme, për t'u mbyllur të premten mehedhjen ne shortit.

Manchester United, Paris Saint-Germain, Roma, Barcelona, Manchester City, Besiktas dhe Tottenham janë konfirmuar si koka grupi. E fundit do të vendohet mes Liverpoolit dhe Spartak Moskës.

Vendin e dytë e kanë siguruar Baseli, Bayern Munich, Chelsea, Juventus dhe Real Madridi. Barcelona ka gjasa të luajë me Chelsean e Antonio Contes, ndërsa mundësi mbetet edhe Bayern munich.

Real Madrid rrezikon të përballet me PSG-në, Manchester Unitedin, Manchester Cityn, Liverpoolin ose Romën. /albeu.com/
Shtuar më 06/12/2017, ora 10:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori