Ndeshja në Copa del Rey, Setien ndryshon komplet formacionin (FOTO LAJM)

Barcelona takohet sonte me Ibiza Eivissa në Copa del Rey.

Barcelona e Quique Setien debuton sonte në Copa del Rey, një garë e cila pritet të sjellë shumë ndryshimeformacionin e skuadrës katalane.

E përditshmja sportive katalane "Sport", shkruan se trajneri i ri i Barcelonës do të bëjë ndryshime të mëdha në formacion në duelin kundër Can Misses.

Lideri i La Ligës do të zhvillojë rrethin e parë kualifikues në Copa del Rey dhe në mungesë të disa prej yjeve kryesorë të ekipit: Messi, Busquets dhe Pique, së bashku me të lënduarit Suarez e Dembele.

Këto janë formacionet e mundshme të skuadrave.
Shtuar më 22/01/2020, ora 15:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori