Ndihet 24, nuk do ta besoni kurrë sa vjeç është Hygerta Sako (FOTO LAJM)

Hygerta Sako është një nga figurat më të njohura televizive në Shqipëri.

Ajo mori famë kur u shpall ‘Miss Albania’ në 1995 dhe pas këtij momenti nisi karriera e saj në televizion.

Prej shumë kohësh Sako është edhe një nga figurat më të njohura të emisioneve sportive me programet që drejton në televizionin shtetëror dhe po i afrohet ditwlindjes sw saj tw 43-tw.

Nw ditwlindjen e mwparshme Hygerta u shpreh:

“Nuk jam e lumtur që bëra 42, por jam e lumtur se ndihem si 24 dhe e dashuruar”.

Kwtw verw moderatorja ka bwrw namin me foto nga plazhi ku linjat e saj edhe njwherw fshehin mjaft mirw vitet./albeu.com/
Shtuar më 31/08/2020, ora 12:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori