Ndodh në Mitrovicë / Qeni futet në fushë dhe kafshon topin (FOTO)

Moment nga ndeshja
Derbi i Mitrovicës mes Trepça '89 dhe Trepça, përveç 4 golave, ka dhuruar edhe një moment shumë komik.

Një qen mundifutej në fushë e lojës, madje kapi një top duke e kafshuar para të gjithë tifozëve.

Trepça '89 e fitoi ndeshjen me rezultatin 3-1. /albeu.com/


Shtuar më 12/04/2015, ora 17:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori