Ndryshimi drastik, Marina Vjollca paska humbur shumë peshë (FOTO LAJM)

Kur nisi sezoni i ri, u vu re se Marina Vjollca dukej ndryshe.

Ajo është dobësuar shumë, madje fansat e kanë komentuar si një ndryshim drastik.

Marina ka humbur peshë dhe është tonifikuar dukshëm duke u dukur akoma edhe më tërheqëse.

Marina është një prej vajzave më të bukura të ekranit, por ajo gjithmonë ka qenë më forma më të rrumbullakosura, të cilat në fakt, kanë tërhequr dhe mjaft admirim. /albeu.com/
Shtuar më 31/05/2020, ora 21:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori