Në Belgjikë me një super-makinë dhe me Abedinin (FOTO LAJM)

Adnan Januzaj bashkë me të atin e tij, Abedinin
Talenti i Manchester Unitedit Adnan Januzaj do të jetë pjesë e Kombëtares së Belgjikës në Botërorin "Brazil 2014", vetëm disa javë pasi i kishte thënë "Po" skuadrës së Marc Wilmots, duke refuzuar Shqipërinë dhe Anglinë.

Januzaj ka mbërritur tashmë në Belgjikë ku është takuar me teknikun dhe skuadrën, ndërsa ajo që ra në sy ishte super-makina e tij dhe fakti që edhe këtu shoqërohej nga babai i tij, Abedini. /albeu.com/
Shtuar më 15/05/2014, ora 11:18
artur
e Enjte 15 Maj 2014, Ora 12:35
Pse mereni me njerez qe na kane mohuar.Ata na peshtyjne dhe ju rendni pas tyre.Ky zoteria eshte belg dhe nuk na lidh asgje me te.
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori