Neymar feston ditëlindjen me super bukuroshen braziliane (FOTO LAJM)

Neymar nuk do të jetë sonte në përballjen e Kupës së Mbretit ndaj Atletico Madrid. Sulmuesi është i padisponueshëm për shkak kartonësh, dhe ka shfrytëzuar kohën e lirë për të shkuar në kinema me të dashurën e tij, Bruna Marquezine, raporton Albeu.

Braziliani festoi së fundmi 25-vjetorin e lindjes, teksa mbrëmë ka pasur një natë të lirë për ta festuar më mirë krahë bukuroshes braziliane. Ata ishin të pranishëm në një mbrëmjen e organizuar për premierën e filmit./albeu.com/
Shtuar më 07/02/2017, ora 14:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori