Neymar feston sot ditëlindjen, një goleador jashtë fushave të lojës (FOTO)

Sot nuk feston vetëm Ronaldo, pasi edhe Neymar ka ditëlindjen. Ylli brazilian feston 25-vjetorin e lindjes sot, teksa me siguri që në orët në vijim do të festojë me të dashurën e tij braziliane, Bruna Marquezine.

Edhe Neymar ashtu si portugezi është mjaft i suksesshëm jashtë fushavelojës. Deri më tani si shkruajnë mediat angleze ka pasur lidhje me 15 bukuroshe, shumica e tyre braziliane dhe një serbe shumë të njohur.

Portali "Albeu" ju sjell një galeri me femrat që mendohet që ka pasur lidhje./albeu.com/
Shtuar më 05/02/2017, ora 13:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori