Neymar nis një lidhje të re dashurie, njihuni me supermodelen (FOTO LAJM)

Një histori e re dashurie duket se po lind për brazilianin Nejmar.

Ylli i PSG-së kohët e fundit është duke flirtuar me modelen Natalia Baruliçi. Bukuroshja e cila numëron plot 2 milionë e 500 mijë ndjekës në "Instagram", shfaqet tepër joshëse në fotot e saj në rrjetet sociale.

Sipas medias braziliane "O Dia', kohët e fundit, Natalia dhe Nejmar, janë parë së bashku në Paris, teksa janë takuar disa herë.

Mësohet se Natalia në të kaluarën ka pasur një lidhje me këngëtarin e famshëm Maluma, por interesimi i Nejmarit, duket se e ka joshur së tepërmi bukuroshes, e cila i ka bërë dalje Malumës
Shtuar më 15/10/2019, ora 15:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori