Neymar rrethohet nga modele seksi (FOTO LAJM)

Neymar ka pozuar me disa modele për firmën italiane, Replay më të cilën ka dy vite që bashkëpunon, shkruan Albeu.com.

Së bashku me brazilianin kanë qënë dhe disa modele seksi të cilat kanë pozuar për këtë firmë.

Ndërkohë, veshjet mbajnë logon e PSG dhe u prezantuan javën e kaluar në Paris. /albeu.com/


Shtuar më 20/01/2020, ora 23:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori