Neymar shkëlqen jashtë fushave, imazh për syze me një super modele (FOTO)

Pëlqej
Neymar bëhet imazh i një kompanie për syzet në Itali, të njohura me emrin Jr1, dhe që kushtojnë rreth 100 paund.

Ai është shfaqur në fushatën e re së bashku me modelen nga Afrika e Jugut, Nicole Meyer. Braziliani në fakt nuk po kalon një moment të mirë në fushë, teksa ka 100 minuta pa gjetur rrugën e rrjetës.

Braziliani fiton 19 milionë paund nga të drejtat e imazhit të tij në vit, 7 më shumë seç përfiton në sezon tek Barcelona./albeu.com/

Shtuar më 11/01/2017, ora 17:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori