Nga Alcantara te Verrati, ja si po i kalojnë pushimet disa yje në futboll (FOTO LAJM)

Alcantara shijon pushimet me familjen prane detit
Pëlqej
Yjet e futbollit po shijojnë ditët e pushimit që kanë pas një sezoni shumë të gjatë. Disa të shoqëruar nga të dashurat, të tjerët edhe nga fëmijët, të gjithë kanë zgjedhur mënyrën e tyre për të pushuar.

Marco Verrati mund të jetë në qendër të vëmendjesmerkato, por kjo nuk e ndalon atë që të shijojë pushimet me familjen në Itali.
Më lart portali "Albeu" ju sjell dhe disa prej fotove të yjeve të futbollit. /albeu.com/

Shtuar më 19/06/2017, ora 15:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori