Nga CR7 te Messi, ja shtëpitë e yjeve të futbollit (FOTO LAJM)

CRISTIANO RONALDO
Ata janë futbollistët më të paguar në botë dhe çdo vit shtojnë në llogaritë e tyre bankare miliona euro. Për këtë arsye shpenzojnë shumë jo vetëm për makinat luksoze që kanë në zotërim, por edhe për ambjentet ku jetojnë.

Në foto-galerinë e mësipërme Portali Albeu ju sjell imazhet e shtëpive ku jetojnë aktualisht një pjesë e mirë e yjeve të futbollit duke nisur nga Cristiano Ronaldo, Lionel Messi e për të përfunduar te Jose Mourinho. /albeu.com/
Shtuar më 08/04/2015, ora 10:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori