Nga Lopez te Taarabt, ja përforcimet e Inzaghit (FOTO LAJM)

Michael Agazzi
Pëlqej
Merkato e ngarkuar për Milanin orët e fundit. Pas shitjeve të Constant dhe Robinho kuqezinjtë kanë vendosur të plotësojnë dëshirat e Filippo Inzaghit. Tekniku që sot mbush 41 vjeç e ka marrë tashmë dhuratën e parë nga Adriano Galliani.

Diego Lopez është tashmë futbollist i Milanit, ndërsa përitet edhe Pablo Armero. Por lista e prurjeve pritet të mos mbyllet me kaq.../albeu.com/
Shtuar më 09/08/2014, ora 16:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori