Nga Lorelei te Viktoria, ja bukuroshet e reja të Premier League (FOTO LAJM)

Jorgelina Cardoso (Angel di Maria)
Pëlqej
Jemi shtatë ditë pas mbylljes së merkatos së verës dhe Premier League është kampionati që ka shpenzuar më shumë dhe që ka kryer transferimet më të bujshme dhe të goditura. Por bashkë me yjet e futbollit kampionatit anglez i bashkohen edhe shumë bukuroshe, bashkëshortet apo të dashurat e lojtarëve të afruar.

Angel Di Maria dhe bashkëshortja e tij Jorgelina Cardoso për të kaluar te e dashura e Alexis Sanchez Laia Grassi. Për të vijuar më pas me Lorelei Taron, bashkëshortja e Radamel Falcaos dhe për të mos harruar të dashurën e Graziano Pelle, Viktoria Varga.

Në foto-galerinë e mësipërme keni mundësinë që të njiheni me wags-at më të reja të Premier League-s. /albeu.com/
Shtuar më 09/09/2014, ora 11:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori