Nga Simeone te Vangioni, Milani për pazar në Amerikën e Jugut (FOTO LAJM)

Sebastian Driussi - River Plate
Jo vetëm me parametra zero: Milan peshkon në Amerikën e Jugut talentet e së ardhmes. Drejtori Sportiv Maiorino ka nisur tashmë misionin amerikano-latin ku etapat kryesore do të jenë Argjentina dhe Kili.

Sipas asaj që shkruan "Corriere dello Sport", ka shumë emra në axhendën e Milanit ku dominon skuadra argjentinase e River Plate te e cila "Djalli" synon të marrë plot 6 lojtarë. /albeu.com/
Shtuar më 09/10/2014, ora 12:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori