Nga Zidane te Ronaldinho, kështu do të dukeshin legjendat me uniformat e reja të skuadrave (FOTO LAJM)

Emra të mëdhenj të futbollit si Thierry Henry, Ronaldinho, Zinedine Zidane apo Del Piero, u kanë dhënë fund karrierave të tyre kohë më parë.

Secili nga emrat e lartpërmendur legjendë për ish skuadrat e tyre, kontributin e vetëm që mund ta japin është nga jashtë fushës së blertë.

Në fotografinë e edituar nga "B/R Football", shihen David Beckham, Ronaldinho, Zinedine Zidane, Steven Gerrard, Alessandro Del Piero, Didier Drogba dhe Thierry Henry me fanellat e skuadrave përkatëse, ku cilësohen si legjenda/
Shtuar më 18/07/2019, ora 19:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori