Nis shitja e biletave për miqësoren Shqipëri -Norvegji, ja sa kushtojnë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Federata Shqiptare e Futbollit, njofton të gjithë të interesuarit se ka filluar shitja e biletave për ndeshjen e parë miqësore të ekipit kombëtar, për vitin 2018, Shqipëri -Norvegji e cila do të zhvillohet në datën 26 mars 2018 në “Elbasan Arena” ora 19:00.

Të gjithë të interesuarit për bileta, mund ti blejnë në websitin e FSHF-së në linkun përkatës: Biletaria, FSHF ju bën me dije se janë të gjithë sektorët dhe tribunat në shitje dhe mund të blini biletat për të ndjekur ndeshjen miqësore të ekipit përfaqësues.

Mw lart keni keni dhe çmimet e biletave sipas pozicionit. /albeu.com/
Shtuar më 27/02/2018, ora 15:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori