Një ruse në krah të Ronaldos, shqetësohet e dashura spanjolle? (FOTO)

Quhet Darya Klishina dhe është një atlete profesioniste. Ajo ka pranuar të pozojë përkrah Cristiano Ronaldos për një firmë veshjesh sportive.

Klishna nuk është thjesht një sportiste sepse në Rusi ajo konsiderhet si një nga atletet më seksi dhe ky fakt mund ta shqetësojë seriozisht të fejuarën e portigezit, Georgina Rodriguez.

Shtuar më 21/03/2017, ora 17:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori