Një sulmues dhe një mesfushor, ja 5 alternativat e Milanit (FOTO LAJM)

EZEQUIEL LAVEZZI - PSG
Pëlqej
Një sulmues dhe një mesfushor cilësor. Këto janë prioritetet e Pippo Inzaghit për të bërë të mundur realizimin e ideve të tij në drejtimin e Milanit. Emrat në axhendën e "Djallit" nuk mungojnë dhe Adriano Galliani është gati ti dhurojë teknikut të tij një palë këmbë që mund të ndihmojnë skuadrën në realizimin e objektivave sezonalë.

Pesë janë emrat më të përfolur në shtëpinë kuqezi, ku spikat ai i Ezequiel Lavezzit dhe i shqiptarit Blerim Xhemaili. /albeu.com/
Shtuar më 01/08/2014, ora 14:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori