Një xhiro me Ferrari para nisjes për në Liverpool (FOTO LAJM)

Pëlqej
Mario Balotelli në ora 13.00 mori avionin privat për tu nisur drejt Liverpoolit ku do ti nënshtrohet vizitave mjekësore para se të firmosë kontratën me klubin e "Anfield Road".

Pasi la dje "Milanello"-n sulmuesi i kombëtares italiane shkoi fillimisht në vendlindjen e tij, Brescia nga dhe ky u nis për në Angli.

Por para se të merrte avionin Super-Mario nuk harroi të bënte një xhiro me Ferrarin e tij. /albeu.com/
Shtuar më 22/08/2014, ora 16:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori