Njihuni me gjyqtaren më seksi në botë (FOTO LAJM)

Karolina Bojar është vetëm 20 vjeçe, ajo ka lindur në Poloni studion për jurisprudencë dhe ka pasion futbollin.

Nuk është një futbolliste, por gjyqtare që jep drejtësi në fushën e blertë. Gjithashtu Bojar ushton edhe modelingun, pasi format fizike do t’ia kishin zili edhe “Yjet” më të famshme të pasarelave.

Karolina është një "yll" në shkëlqim e Instagramit, teksa në profilin e saj ka mbi 150 mijë ndjekës. Një 20-vjeçare që po bëheet e njohur gjithandej. /albeu.com/
Shtuar më 22/03/2019, ora 15:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori