Njihuni me modelen që i ka "rrëmbyer" zemrën Mbappe-s (FOTO LAJM)

Kylian Mbappe është i dashuruar me modelen dhe njëkohësisht Miss Francën 2017, Alicia Aylies.

Bukuroshja franceze shpesh është fiksuar në stadiume duke ndjekur “yllin” e PSG, me të cilin frekuentohet, pa u rënë në sy medieve rozë.

Duket se Mbappe ka shënuar një tjetër “gol” spektakolar, këtë herë në jetën e tij private.
Shtuar më 19/12/2019, ora 19:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori