Njihuni me modelen spanjolle që i ka rrëmbyer zemrën Neymar (FOTO LAJM)

Quhet Melodie Penalver vajza që duket se i ka marrë zemrën “yllit” të PSG-së, Neymar.

Modelja spanjolle, shumë e ndjekur në rrjetet sociale (792 mijë ndjekës), ka përfunduar në shënjestrën e brazilianit, i cili nuk i kursenpëlqimet” për videot dhe fotografitë e saj.

28-vjeçarja nga Elche duket se është parë edhe në Paris kohët e fundit ku po përflitet për një lidhje me Neymarin.

Shtuar më 01/02/2021, ora 16:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori