Talentet më të mirë në qarkullim që kanë ndezur merkaton (FOTO LAJM)

Jovic, 21 vjeç, Eintracht, sulmues
Ata janë të shumtë, janë të rinj dhe të talentuar, e kanë të ardhmen në duart e tyre dhe janë të destinuar të ndezin tregun e merkatos.

"Sportmediasset" ka zgjedhur disa prej tyre: disa tashmë janë të mirënjohur, disa ndoshta më pak.

Më poshtë janë disa prej talentëve të cilët kanë perspektiva të mëdha për të ardhmen e tyre. /albeu.com/
Shtuar më 08/01/2019, ora 14:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori