Njihuni me vjehrrën e Oriolës, Eros Grezda prezanton të ëmën (FOTO LAJM)

Oriola dhe Erosi prej kohësh janë në një lidhje dashurie që është komentuar shumë në media. Çifti tanimë nuk i kursen pozat krah njëri-tjetrit duke qëndruar aktiv në rrjete sociale.

Ditën e sotme mamaja e Erosit feston ditëlindjen dhe futbollisti ka vendosur ta urojë publikisht.

Ai ka postuar dy foto me të ëmën, ku shihet se i ngjan jashtë mase shumë.

“Urime ditëlindjen nanë”, shkruan Erosi.

Shtuar më 19/11/2020, ora 22:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori