No more Fanny për Mario Balotellin (FOTO LAJM)

Tabloidet angleze nuk kanë dyshime: lidhja mes Mario Balotellit dhe Fanny Negueshas ka marrë fund. Lajmi jepet nga "Daily Star" dhe "The Sun", që citojnë burime të afërta pranë sulmuesit të Liverpool.

Pasi ndërroi skuadër duke lëvizur nga Milani në "Anfield Road", SuperMario ndërroi edhe të dashurën e tij, shkruajnë mediat angleze.

Diçka tjetër që vërteton lajmin është edhe fakti që si Mario ashtu edhe Fanny ka fshirë të gjitha fotot e përbashkëta në Instagram.

Pak para Botërorit "Brazil 2014" Mario Balotelli i propozoi për martesë bukruoshes belge, por duket se ajo ditë nuk do të vijë kurrë.../albeu.com/
Shtuar më 02/09/2014, ora 12:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori