E FUNDIT/ Shpërthim me tritol në një banesë në Kamëz
NOTAT/ Allegri "gjeni", Higuain dhe Dybala kopje ëndrrash (FOTO LAJM)

ALLEGRI 10- sezon perfekt per te, fiton titullin e trete radhazi
Juventus ka festuar gjatë ditës së djeshme titullin e 6-të radhazi kampion, duke shkruar historinë në futbollin italian. Bardhezinjtë po kalojnë një sezoni spektakolar, teksa kanë mundësinë që me një fitore në finalen e Championsit në Cardiff, të sigurojnë "tripletën".

Po cilët kanë qenë protagonistët e këtij sezoni? Më lart ju sjellim vlerësimet e bëra nga Corriere dello Sport, por kujtojmë se janë shumë të ngjashme me ato që ka bërë dhe "Gazzeta dello Sport" në versionin print. /albeu.com/
Shtuar më 22/05/2017, ora 17:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori