Nuk do i besoni syve, Manjola Nallbani super në formë (FOTO LAJM)

Monjola Nallbani është një këngëtare mjaft e dashur për publikun shqiptar, këngët e së cilës dëgjohen gjithandej.

Por jo vetëm me këngë, Manjola tërheq vëmendje edhe me linjat e saj edhe të cilat mund t'i quajmë pa frikë vajzërore dhe për këtë duhet komplimentuar.

Edhe pse 51 vjeç, Manjola shfaqet me një fizik të adhurueshëm për moshën që ka dhe guxon me ngjyrat.

fotot e postuara sëfundmi në rrjetin social instagram, këngëtarja shfaqet me një fustan të gjelbër të ngjitur pas trupit dhe duket me të vërtet shumë bukur.
Shtuar më 04/08/2020, ora 22:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori