Nuk i keni parë kurrë kështu (FOTO LAJM)

Futbollistët frymëzojnë jo pak njerëz. Jo vetëm ata që janë të apasionuar ndaj futbollit por edhe artistë të ndryshëm. Disa prej tyre janë aq popullorë dhe të famshëm sa mund t'ua dëgjosh çdo ditë në televizione, gazeta apo portale të ndryshme, por ka edhe nga ata që famën e tyre e përdorin për të vizatuar karikatura tepër interesante.

Portali Sport.ALbeu.com ju sjell disa prej këtyre karikaturave që marrin shkak nga disa prej yjeve më të famshëm të futbollit. /albeu.com/
Shtuar më 03/04/2013, ora 15:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori