Nuk ka rëndësi kë emëron FSHF-ja, për UEFA-n De Biasi është ende trajneri i Kombëtares (FOTO LAJM)

Zyrtarët e UEFA-s akoma janë në kohën e De Biasit trajner i Kombëtares shqiptare. Kjo shihet qartë edhe nga dokumentet e publikuara në faqen zyrtare të UEFA-s.

dokumentet jepet informacion i plotë mbi skuadrat pjesëmarrëse në ndeshjet e kualifikueseve, ku citohen dhe trajnerët.

Por në vend të biografisë së Panuçit, figurojnë të dhënat e De Biazit, me emrin dhe karrierën e tij. /albeu.com/
Shtuar më 03/09/2017, ora 12:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori