Nuk përmbahet Kevin Trapp, skena “hot” me të dashurën në Mykonos (FOTO LAJM)

Portieri i Paris Saint-Germain, Kevin Trapp dhe e dashura e tij braziliane, Izabel Goulart, duket se po i shijojnë ne maksimum pushimet e tyre.

Ata kanë zgjedhur ishullin e famshëm grek Mykonos për pushimet e tyre dhe së fundmi janë fotografuar duke shkëmbyer puthje të nxehtë midis tyre.

Vetëm disa javë më parë Kevin Trapp i bëri propozimin për martesë dhe ish-engjëlli i “Victoria’s Secret” ka pranuar me gëzim … aq shumë sa që nuk e heq unazën e çmuar as gjatë zhytjeve në det. /albeu.com/
Shtuar më 27/07/2018, ora 13:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori