Nxehet situata në "Love Story", çfarë ndodhi në takimin intim mes Saimirit dhe Enxhit (FOTO LAJM)

Mbrëmjen e djeshme në "Love Story" në Tv Klan, Saimiri ftoi njërën ndër vajzat, Enxhin në një dhomë masazhi.

Vajza i bëri masazh Princit Modern, i cili ka premtuar se do t'ia kthejë. Dyshja u shfaqën shumë të afrueshëm me njëri-tjetrin në takim, duke nxitur dhe xhelozinë te vajzat e tjera.

Saimiri i kërkoi Enxhit ta mesazhonte më me ledhatim, jo shumë me dhunë.

Pjesë nga biseda:

Enxhi: Ti do masazh plus

Saimiri: Tani po e bëre mirë, në fund ndoshta ta kthej unë masazhin

Enxhi: Si e ke syrin deri tani?

Saimiri: Deri tani mirë je, duhet pak më me ledhatim mos më thyesh ndonjë kockë gjithë dhunë.

Shtuar më 01/12/2020, ora 10:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori