Osvaldo në Milano me kitare dhe këmishë me lule (FOTO LAJM)

Pëlqej
Pablo Daniel Osvaldo është lojtari më i ri i Interit. Ish bomberi i Romës, Juventus dhe Southampton mbërriti dje në Milano për të nënshkruar kontratën e re me klubin zikaltër.

Sulmuesi i ri i Interit zbarkoi në aeroportin e Malpensas me një look shumë të veçantë. Italo-argjentinasi mbante në dorë një kitare, ndërsa kishte veshur një këmishë me lule. /albeu.com/
Shtuar më 05/08/2014, ora 11:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori