Pallate të shkatërruar dhe njerëz të lemerisur, kështu duket Izmiri pas goditjes nga tërmeti (FOTO LAJM)

Një tërmet me magnitudë 7 ballë ka godirut sot Turqinë, lëkundjet e së cilit janë ndier edhe në Greqi.

Si pasojë, disa pallate janë shembur dhe qytetarët janë të panikosur.

Deri më tani nuk raportohen viktima, ndërkohë që në pamje shihet shija e hidhur që të jep sot Izmiri.Shtuar më 30/10/2020, ora 14:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori