Pamje ekskluzive para nisjes së ndeshjes Francë-Shqipëri (FOTO LAJM)

Tifozët shqiptarë kanë tej mbushur stadiumin e Marsejës ku do të luhet pas 5 minutash ndeshja mes Shqipërisë dhe Francës.

Ashtu si gjithmonë tifozët kuqezi kanë mahnitur UEFA-n duke u bërë shembull për tifozerit e tjera.

Portali Albeu ju sjell pamje ekskluzive nga stadiumi./Albeu.com/
Shtuar më 15/06/2016, ora 20:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori