Pamje komike: Papagalli futet në fushë dhe ndërpret ndeshjen (FOTO LAJM)

Një skenë komimë ka ndodhur gjatë ndeshjës së Ligës së dytë kroatë mes BSK Bijelos Bordos dhe HNK Cibalia.

Një papagall është futur në fushë në momentin e golit të skuadrës, e cila çoi rezultatin në 3 me 1 dhe qëndroi në shpatullat e futbollistit.

Ai fillimisht u tremb por më pas e kapi papagallin dhe e dorëzoi ne gjyqtari i katërt.

Në këto moment të gjithë filluan të duartrokisnin. Një skenë me të vërtetë e rrallë që nuk para është hasur në sfida të tjera.
Shtuar më 29/09/2020, ora 17:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori