Pamje të tmerrshme, i theu këmbën dhe shpërthen në lot (FOTO LAJM)

Pëlqej
Në futboll gjëja e rëndësishme është që mos të pësosh ndonjë dëmtim të rëndë, por fatkeqësisht edhe mund të pësosh.

Sot në në ndeshjen mes Evertonit dhe WBA ka ndodhur një ngjarje e rëndë, shkruan Albeu.com.

Sulmuesi i West Bromit, Salomon Rondon, ka shpërthyer në lot kur aksidentalisht i theu këmbën James McCarthyt të Evertonit, gjatë ndeshjes së luajtur sot mbasdite.

Teksa McCarthy po bartej jashtë fushës me barelë, Rondon nuk u përmbajt dhe qau edhe pse nuk ishte faji i tij për lëndimin e rëndë të mesfushorit të Evertonit. /albeu.com/
Shtuar më 20/01/2018, ora 19:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori