Parashikoi humbjet e Laçit, klubi me shkresë për Xhelal Mziun (FOTO LAJM)

Klubi i Laçit, nëpërmjet një kërkese zyrtare, i kërkon Xhelal Mziut, kryetarit të bashkisë Kamzë, të përgënjeshtrojë deklaratat e dhëna ku ai parashikonte dy humbje të ekipitLaçit, përkatësisht ndaj Teutës dhe Vllaznisë.

Në fakt, të dyja ndeshjet dolën me humbjen të ekipitLaçit.

Gjithsesi, klubi kurbinas është drejtuar zyrtarisht tek Mziu, dhe kërkon që për dëmtim të reputacionit, të përgënjeshtrojë ato deklarata ose për 10 ditë do të ngrejë një padi civile. /albeu.com/
Shtuar më 07/05/2018, ora 17:50
Albi
e Martë 8 Maj 2018, Ora 00:20
Te pakten mesojini ata shkrese-derguesin se si shkruhet shqipja. Mos bini ne nivelin e profesorave lacjan qe nuk njohin abetaren. Eshte turp qe qekiqi shkruhet me ç.
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori